O naší společnosti

Společnost TULIPA PRAHA, s.r.o. se specializuje na velkoobchodní prodej řezaných květin, hrnkových květin, dekorační zeleně a floristických potřeb. Naším cílem je nabídnout pod jednou střechou vše, co potřebují jak klasická květinářství, tak i nejnáročnější klienti z řad floristů.

Květiny ze všech koutů světa

Stejně jako pro většinu tuzemských velkoobchodů je naším hlavním dodavatelem Nizozemsko. Kromě renomovaných květinových burz např. v Aalsmeeru, Naaldwijku či Rijnsburgu, ale spolupracujeme i přímo s pěstiteli z celého světa, například z Jižní Ameriky, Afriky i Evropy. Výsledkem naší snahy je jedna z nejširších nabídek řezaných květin na českém trhu.

Mg-6211-hdr2-jpg
Mg-6149-hdr2-jpg

Péče o květiny i zákazníky

Společnost TULIPA PRAHA, s.r.o. vznikla v roce 1990 jako rodinný podnik. Ačkoli máme již více než 30 zaměstnanců, je lidský přístup, nejen uvnitř firmy, ale i vůči zákazníkům, jedním z hlavních pilířů firemní filozofie. Jednoduše víme, že péče se vyplatí. Ať už jde o květiny, nebo o lidi.

Profesionální poradenství v ceně

Nevíte, jaká květina se nejlépe hodí pro vaše potřeby nebo jak vyzrát na škůdce či choroby? Naši zaměstnanci jsou znalci květin a jsou připraveni vám kdykoli poradit nebo odpovědět na vaše dotazy.

Mg-6528-hdr3-jpg
Mg-6624-hdr3-jpg
Mg-6110-hdr2-jpg
Mg-6172-hdr2-jpg

Nejpestřejší nabídka na trhu

Každý den si u nás pod jednou střechou můžete vybrat z jedné z nejširších nabídek řezaných květin, dekorační zeleně a hrnkových rostlin. Náš sortiment doplňuje i nabídka floristických potřeb.

Vybírejte očima

Disponujeme jednou z největších prodejních ploch v ČR. Díky tomu si u nás můžete každou nabízenou květinu prohlédnout na vlastní oči. Klimatizované prodejní a skladovací boxy s řezanými květinami se rozkládají na více než 200 m², skleníky s hrnkovými květinami na více než 1.200 m2..

Čerstvé květiny každý den

Skladové zásoby doplňujeme 5x týdně, takže čerstvé květiny u nás naleznete doslova každý den. Mnoho druhů květin nakupujeme přímo od pěstitelů, což výrazně zkracuje cestu květin k zákazníkovi a zaručuje tak jejich čerstvost.

Mg-6215-hdr2-jpg
Mg-6205-hdr2-jpg

MÁTE DOTAZ? KONTAKTUJTE NÁS

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vaše dotazy.

infotulipapraha.com

257 22 03 45

STAŇTE SE ZÁKAZNÍKEM

Zaregistrujte se online a při Vaší první návštěvě si pouze vyzvedněte hotové zakaznické karty.

přejít na stránku s registrací