Hrnkové rostliny

Nejširší nabídka v České republice

Nejen v případě řezaných květin, ale i v sortimentu hrnkových rostlin patříme k největším prodejcům v České republice. Spolupracujeme s více než 40 dodavateli i přímými pěstiteli hrnkových rostlin v České republice, Dánsku, Nizozemsku, Belgii a Německu.

Přijďte se k nám přesvědčit osobně. Čeká na vás nabídka zelených i kvetoucích hrnkových rostlin na ploše 1.200 m2, což pro vaši lepší představu odpovídá rozloze šesti tenisových kurtů.

Jako v bavlnce

Protože máme květiny rádi, snažíme se jim vytvořit ty nejlepší podmínky. Všechny hrnkové květiny jsou umístěny ve sklenících s dostatkem slunečního světla, které je nezbytné pro jejich zdravý růst. V každém z našich čtyř skleníků je navíc udržována odlišná teplota i vlhkost vzduchu, tak aby vyhovovala konkrétně umístěným rostlinám. Pravidelně provádíme i preventivní postřiky květin proti chorobám a škůdcům.

Podporujeme české pěstitele

Jsme pyšní na to, že na rozdíl od mnoha konkurenčních firem vám nabízíme hrnkové květiny nejen ze zahraničí, ale i od domácích pěstitelů. Kvalita domácí produkce je více než srovnatelná se zahraniční - a proto více než 80 % našich hrnkových květin pochází z českých zahradnictví. Hledejte hrnkové květiny, označené logem Tulipa český produkt - jejich výhodami jsou nižší cena a výrazně kratší přeprava, takže jejich nákupem ušetříte a přitom získáte zboží prvotřídní kvality!

Objednávky, poptávky a dotazy

Máte-li jakýkoliv dotaz, obraťte se na naše specialisty na hrnkové rostliny.

skleniktulipapraha.com

 

Špačková Lucie

Špačková Lucie

257 286 990

   
Sitarová Zdena

Sitarová Zdena 

257 286 986

 

 

Profesionální poradenství v ceně

Váháte, která květina se nejlépe hodí pro vašeho interiéru, nebo nevíte, jak vyzrát na choroby a škůdce? Naši zaměstnanci jsou znalci květin a jsou připraveni vám kdykoli poradit a odpovědět na vaše dotazy.

 

Mg-6264-hdr3-jpg
Mg-6414-hdr3-jpg
Virtuální prohlídka

MÁTE DOTAZ? KONTAKTUJTE NÁS

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vaše dotazy.

infotulipapraha.com

257 22 03 45

STAŇTE SE ZÁKAZNÍKEM

Zaregistrujte se online a při Vaší první návštěvě si pouze vyzvedněte hotové zakaznické karty.

přejít na stránku s registrací